Доставка металопрокату

Зв'яжіться з нами

Наші менеджери проконсультують вас з будь-якого питання.

(050) 445-42-12 , (044) 501-43-44

Компанія "Бекас" доставляє замовлення будь-яких обсягів та розмірів по Києву, Київській області та всій території України.

Ми забезпечуємо доставку металопрокату за допомогою власного автопарку. Вантажопідйомність наших автомобілів становить від 0,5 до 21 тонни.

Вигідно купити метал з доставкою у Києві, області та всій території України пропонує компанія «Бекас». Ми маємо власний транспортний парк, який дозволяє оперативно та у зазначені терміни постачати металопрокат нашим замовникам. Для максимальної зручності та економії фінансів логісти підбирають транспортні засоби відповідно до обсягу замовлення, а також розроблятимуть найефективніші маршрути.

Послуга доставки металопрокату

Ми маємо багаторічний досвід у сфері за рахунок чого клієнти можуть замовити метал із доставкою за дійсно вигідною ціною. Логістичний відділ завжди готовий піти назустріч партнерам та запропонувати індивідуальні схеми. Окрім власного автопарку, ми маємо прямі партнерські відносини з транспортними компаніями та залізницею, що дозволяє використовувати різні варіанти перевезень.

Доставка купленого металопрокату є більш вигідною, ніж самовивіз, оскільки дозволяє отримати низку переваг:

  • Економія часу. Немає необхідності обдзвонювати транспортні компанії у пошуках автомобіля. Такі домовленості потребують часу та чималих витрат. Крім того, посередники не завжди можуть виконати перевезення у строки. Щоб уникнути цих проблем, краще скористатися послугою «Бекас».
  • Вибір. Наш автопарк має велику кількість вантажівок, які можуть брати на борт різний тоннаж та довжину прокату. За рахунок цього завжди можна підібрати транспорт для малих та оптових замовлень.
  • Ефективність. Клієнт може замовити пригін прямо на будівельний майданчик у будь-який час.
  • Економія. Процес навантаження виконуємо власними силами із застосуванням спецтехніки чи співробітників складу. При цьому ціна доставки металу залежить від багатьох факторів: обсяг замовлення, умови співробітництва, маршрут та тип транспорту. Логісти компанії завжди прагнуть запропонувати індивідуальні варіанти із збереженням бюджету.

Це лише основні вигоди при комплексному обслуговуванні.

Замовити метал з доставкою по Україні та Києву в Бекас.

Наша компанія пропонує якісний металопрокат за вигідними цінами та зручні варіанти доставки власним автотранспортом. Ми готові взяти на себе весь клопіт з організації, навантаження та перевезення продукції. Клієнту потрібно позначити перелік необхідного прокату та дату пригону, решту ми зробимо самі. Дізнатися більше інформації про умови доставки та співробітництва можна, зателефонувавши за номером телефону.

Переваги роботи з нами

Широкий асортимент

Постійна наявність на складі понад 600 позицій

Чесні ваги

Ми гарантуємо точне зважування на всі 100%

Прямий постачальник

Закупівля безпосередньо у виробників, минаючи посередників

Професіоналізм

У нас працюють досвідчені працівники з великим стажем роботи

Категорії товарів