Перейти до каталогу товарів

Великий вибір металопрокату за низькими цінами

Докладніше

Металобаза в Києві БЕКАС

Нижче представлені основні категорії товарів

Послуги

Ознайомтеся з нашими послугами

Ми - надійна компанія

С момента основания компании «Бекас» в 1994 году мы успешно работаем на украинском рынке металлопроката. Наша техническая база и налаженные партнерские отношения позволяют осуществлять комплексные поставки сортового проката по всей Украине и в страны СНГ. Продажа металлопроката осуществляется как оптом, так и в розницу.

Мы - надежная компания

На протяжении многих лет компанией «Бекас» производятся комплексные поставки черного металла в Киеве. Мы имеем большой сортамент проката, снабжаем крупные строительные компании и производственные предприятия. Сотрудничая нами, вы можете купить металлопрокат в Киеве по выгодной цене, а также заказать весь комплекс сопутствующих услуг по порезке, доставке и хранению изделий.

25

Років роботи

327

Постійних клієнтів

1070

Найменувань товарів

40

Співробітників

Наші переваги

Чому вигідно працювати з нами

Широкий асортимент

Постійна наявність на складі понад 600 позицій

Чесні ваги

Ми гарантуємо точне зважування на всі 100%

Прямий постачальник

Закупівля безпосередньо у виробників, минаючи посередників

Професіоналізм

У нас працюють досвідчені працівники з великим стажем роботи

Комерційне, промислове та житлове будівництво активно використовує практично всю номенклатуру металопрокату. У цьому попит такі матеріали активно зростає, оскільки навіть сучасна полімерна продукція неспроможна замінити арматуру, дріт, труби, балки тощо. Великий асортимент металопрокату пропонує компанія «Бекас».

Постачальник металопрокату Бекас – широкий асортимент та вигідні ціни

Наша металобаза працює на ринку столиці понад 25 років, що дозволило завоювати довіру клієнтів. У каталозі компанії "Бекас" налічує понад 600 найменувань металопрокату високої якості. Це дозволяє підібрати необхідні матеріали для будь-яких будівельних цілей. Як постійні клієнти виступають великі будівельні компанії, підрядники, бригади та фізичні особи.

Ціна металопрокату в компанії «Бекас» одна з найдоступніших у Києві. Це зумовлено прямими партнерськими відносинами з виробниками. Відсутність ланцюжка посередників дозволяє нашим клієнтам робити замовлення за оптовою вартістю. Ми пропонуємо повний супровід, починаючи від підбору та закінчуючи доставкою до будь-якої точки України.

Наша продукція на складі

Наша металобаза на лівому березі Києва має великий перелік товарних позицій. Кожна одиниця виробів відповідає сучасним стандартам якості, що підкріплено документацією, що супроводжує. При цьому вартість металопрокату в Україні від компанії "Бекас" відповідає мінімальним ринковим показникам. Більше того, при покупці великих партій можна розраховувати на індивідуальні пропозиції чи знижки.

У нас ви можете замовити найкращий металопрокат оптом від виробника у таких категоріях:

Металопрокат

Товари цієї групи мають досить велику класифікацію і мають найвищим попитом. Що ми пропонуємо:

 • Профіль. У категорію входять куточки, швелери, труби, балки, квадратний та круглий прокат з різним діаметром перерізу.
 • Плоский. Ця група представлена листовою та рулонною сталлю, смугами.
 • Сортовий. Великий асортимент арматури, квадрати, круги та смуги плоского перерізу.
 • Фасонний. Наша металобаза пропонує кутові профілю, балки та швелера.

Всі товари виготовлені з високоякісної низьколегованої або вуглецевої сталі.

Емаль

Категорія представлена виробами із якісним полімерним покриттям. Це забезпечує захист від негативного впливу вологи та корозійних процесів, що збільшує термін експлуатації. Товари представлені трубами, переходами, відводами, трійниками тощо. Ціни на металопрокат цієї категорії трохи вищі, що обумовлено підвищеним захистом.

Трубопровідна арматура

Компанія «Бекас» пропонує велику номенклатуру металопрокату для створення комунікаційних систем. Сюди належать оцинковані труби, перехідники, трійники, муфти, відводи, прокладки, контргайки, фланці, заглушки тощо.

І це далеко не повний список товарів, який містить наш прайс-лист металопрокату.

Переваги роботи з металобазою Бекас на Лівому березі

Вигідно купити металопрокат у Києві може кожен охочий, звернувшись до компанії «Бекас». Крім цього клієнт отримує низку додаткових вигод у співпраці з нами:

 • Якість. Усі товарні позиції на складі відповідають найвищим стандартам якості, що підтверджено сертифікатами від виробника.
 • Оперативність. Продаж металопрокату здійснюється за максимально зручною відпрацьованою схемою, що дозволяє заощаджувати час клієнтів. Замовлення, відвантаження та доставка здійснюється в обумовлені терміни.
 • Вартість. Ціна металопрокату в Україні досить висока, але ми маємо прямі постачання із заводів. За рахунок цього всі товарні позиції запропоновані без будь-яких необґрунтованих націнок.
 • Асортименти. Каталог компанії має понад 600 товарних позицій у різних категоріях: арматура, труби, куточки, швелера, балки та багато іншого. Все це є в наявності на центральному складі металобази у Києві.
 • Пропозиції. Ми пропонуємо оптові ціни на металопрокат, при цьому є різні форми співробітництва та оплати. Це дозволяє клієнтам отримувати найвигідніші умови.
 • Чесність. Ми відвантажуємо тільки якісний товар, який пройшов точне зважування без обману. За потреби клієнт може контролювати процес відвантаження.

Постійні клієнти компанії «Бекас» вже змогли гідно оцінити всі переваги співпраці та комплексного обслуговування. Під час укладання договору ви можете розраховувати на такі вигоди.

Доступні ціни по прайс-листу

На практиці металопрокат купити в Києві - не найпростіше завдання. Незважаючи на велику кількість металобаз, далеко не всі пропонують справді якісну продукцію. Крім того, покупці часто стикаються з необґрунтованими націнками чи незрозумілим підвищенням вартості.

Щоб уникнути подібних проблем, достатньо заручитись підтримкою компанії «Бекас». У нас ви можете купити металопрокат оптом за адекватними ринковими цінами. Більше того, вартість кожної товарної позиції чітко прописана у закріпленому прайсі. Це дозволяє точно розрахувати загальну вартість без додаткових доплат. Дізнатися про реальні ціни металопрокату можна на офіційному сайті компанії або в телефонному режимі.

Професійні консультації від виробника

Наша команда складається із 40 осіб, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації. Тісні взаємини з постачальниками металопрокату дозволяють нашим менеджерам надавати професійну консультацію щодо асортименту продукції. Фахівці готові дати відповідь на питання щодо вихідного металу, розміру, цін та технічних характеристик прокату.

За потреби співробітники компанії здійснять добір товарних позицій відповідно до вимог клієнта. При цьому обумовлюються індивідуальні сценарії співробітництва та обслуговування.

Швидка доставка замовлення по Україні

Щоб купити металопрокат в Україні за справді вигідною ціною, достатньо звернутися до компанії «Бекас». Для максимальної зручності наших клієнтів ми надаємо оперативну доставку по Києву та всій території країни. Власний автопарк спецтехніки дозволяє виконувати навантаження та перевезення прокату в обсягах до 20 тонн. Вартість доставки залежить від типу задіяного транспортного засобу та кілометражу.

Індивідуальний підхід до цін

Багаторічний досвід робіт на столичному ринку дозволив нам розробити найзручнішу схему обслуговування клієнтів. Ми надаємо повний супровід угоди від моменту дзвінка або заявки на сайті до моменту відвантаження. При цьому враховуються побажання замовника щодо номенклатури, розміру розкрою, дати доставки тощо.

При співпраці з компанією «Бекас» вартість металопрокату в Києві може бути нижчою, ніж зазначено у прайсі. Остаточний цінник варіює залежно від таких факторів:

 • обсяг партії: опт чи роздріб;
 • перелік обраної номенклатури прокату;
 • разова закупівля чи укладання договору;
 • новий клієнт чи постійний замовник.

У будь-якому з варіантів можна отримати індивідуальну знижку, що надасть додаткову економію, яка особливо помітна у великих партіях. Для максимальної зручності працює декілька сценаріїв розрахунку.

Металопрокат оптом від виробника Бекас

Наша металобаза є одним із найбільших постачальників прокату в Києві. Ми пропонуємо великий асортимент будівельних матеріалів, які задовольнять вимоги різних проектів. Прямі поставки від заводу-виробника гарантують високу якість товарних позицій. При цьому купити металопрокат можна як великим оптом, так і в роздріб, що є зручним для всіх клієнтів.

При зверненні до компанії «Бекас» ви отримуєте уважне індивідуальне обслуговування, яке здійснюється у такій послідовності:

 • клієнт залишає заявку на сайті або здійснює телефонний дзвінок;
 • узгодження переліку необхідних позицій;
 • підготовка та різання матеріалу відповідно до вимог клієнта;
 • комплектація, упаковка та навантаження замовлення;
 • доставка у зручний час доби у будь-яку точку України.

В індивідуальному порядку надаються додаткові послуги. Також можливе спецзамовлення на виготовлення металопрокату із заводу.

Більше інформації про варіанти співпраці, асортимент та ціни можна дізнатися у менеджера компанії «Бекас».

FAQ

Які види металопрокату бувають?

У сучасній металургії виділяють три основні різновиди прокату: листовий, сортовий та фасонний. У кожну категорію входить широка номенклатура товарів: труби, швелера, балки, арматура, квадрат, шестигранники та багато іншого. Всі матеріали відрізняються довжиною, геометрією та розміром перерізів.

Скільки коштує погонний метр металу?

Ціна погонного метра металу контрастно відрізняється залежно від типу прокату. Зрозуміло, що метр швелера буде на порядок дорожчий, ніж такий самий відрізок труби або арматури. За рахунок цього в основу розрахунку закладено вагу металу, що використовується для виробництва виробу. Як додаткові фактори ціноутворення виступає щільність сталі і площа поперечного перерізу.

Скільки коштує 1 тонна металопрокату?

Точної суми не існує, оскільки ціна залежить від марки металу та формату прокату, що є основними утворювачами ціни. Також вартість може відрізнятись від пропозицій конкретних металобазів. Перед покупкою рекомендовано провести дослідження ринку на кращу пропозицію за ціною та якістю.

Останні новини

Більше новин можете прочитати в нашому блозі

blog-img

01 Апреля 2024

Процесс проверки состояния труб и заборной арматуры, очень важен для качественной и бесперебойной работы трубопроводных соединений и коммуникаций. Вовремя выявленные неполадки и повреждения могут сэкономить значительные средства, а также предотвратить более серьезные происшествия.

blog-img

25 Марта 2024

Для увеличения прочности строительных конструкций из бетона внутрь устанавливают стальные стержни (арматуру). Так получаются конструкции из железобетона, прочность которых больше прочности простого бетона без стальной арматуры. Технология производства арматуры похожа на производство обычных круглых стержней.

blog-img

18 Марта 2024

Методы производства стальных труб определяются видами конструкций. Разновидность стальных труб бывает следующей: горячедеформированные, холоднодеформированные, сварные, круглые или профильные трубы.

Категорії товарів